Wesela Prosimy o kontakt z Panią Basią : 516 009 990

Wesela

wesele śląsk

Marzy Wam się niezapomniane wesele przepełnione rodzinną atmosferą i życzliwością? Jeśli Lubicie naturalność, drewniane wnętrza, a Wasza sesja zdjęciowa będzie najprawdopodobniej w stylu boho, to właśnie znaleźliście ideale miejsce na urządzenie najważniejszej imprezy w Waszym życiu – wesela.

Niewiele jest miejsc, w których można urządzić wesele w stylu boho z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście Karczma u Basieńki jest wprost stworzona do rustykalnego wystroju i naturalnych kadrów! Wybierając naszą ofertę ślubną – strojenie sali w stylu BOHO w cenie!

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w naszej Karczmie. Niepowtarzalny charakter lokalu sprawi, że najpiękniejszy dzień w życiu Młodej Pary, rodziny oraz zaproszonych gości będzie przepełniony wyjątkowym klimatem karczmy. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów MENU. Propozycje te są przykładowe, a ostateczny kształt menu weselnego ustalamy indywidualnie, zgodnie z Państwa sugestiami. W ofercie znajduję się także menu z opcją trasportu gości.

Propozycje MENU

Organizując imprezę u nas noclegi i alkohol w promocyjnej cenie.
Noclegi = 40zł/osobę (bez śniadania)
Cena obowiązuje przy zakupie noclegu dla więcej niż 10 osób.

Alkohole do indywidualnego uzgodnienia.
Podane ceny są cenami netto.
* Promocje nie łączą się.